The Personal Statement Service

Personal Statement Service oferuje tworzenie, szkicowanie i redakcję listów motywacyjnych z najwyższej półki, aby pomóc z dostaniem się na studia w Wielkiej Brytanii. Wiodący usługodawca dla rekrutacji na studia licencjackie, magisterskie, podyplomowe i doktoranckie, w tym Oxbridge. Skontaktuj się już dzisiaj, aby otrzymać pomoc z twoim podaniem.

Gorąca Konkurencja

Brytyjskie uniwersytety mają bardzo dobrą reputację międzynarodową, dlatego proces rekrutacji jest bardzo konkurencyjny, zwłaszcza w elitarnej grupie uczelni znanej jaka Grupa Russel (listę tych uczelni możesz znaleźć w internecie). Oznacza to, że próba zarezerwowania miejsca na dobrym uniwersytecie to wielkie wyzwanie dla kandydatów na studentów w Wielkiej Brytanii. Jeżeli zgłaszasz się zza granicy, czy to na studia licencjackie czy podyplomowe, możesz czuć się przytłoczony i potrzebować pomocy czy porady.

Czego szukają brytyjskie uczelnie

Każda uczelnia jest inna i ma inne wymagania, ale istnieją trzy fundamentalne aspekty każdego podania. Będą chcieli zobaczyć twoje wyniki egzaminów, list polecenia od szkoły, pracodawcy, lub korepetytora, który dobrze cię zna, oraz list motywacyjny, opisujący ciebie, twoje umiejętności, oraz ważne doświadczenia, a także twoją motywację do studiowania danego kierunku.

Jak mam napisać list motywacyjny?

List motywacyjny jest niezwykle ważny, wielu kandydatów stresuje pisanie go. Mało który jest pewien, co należy w nim uwzględnić, i jak go skomponować. Jest to tak samo trudne dla studentów brytyjskich oraz zagranicznych. Większość osób szuka pomocy, często w postaci rodzica, nauczyciela, lub kogoś innego kto przeszedł przez ten proces.

Pomoc na wyciągnięcie ręki

To tutaj wchodzi Personal Statement Service. Jeżeli zgłosisz się po naszą pomoc, możesz być pewien, że twój list będzie najwyższej jakości, oraz że pokryje wszystko, co dział rekrutacyjny uczelni może chcieć o tobie wiedzieć. Zapewniasz nam informacje których potrzebujemy, a następnie jeden z naszych profesjonalnych pisarzy, z latami doświadczenia w doradzaniu kandydatom w sprawach pisania listów motywacyjnych, stworzy list za ciebie. Napiszą go w sposób, który sprawi, że będziesz wywyższał się nad wszystkich innych kandydatów, z którymi walczysz o miejsce na upragnionej uczelni.

Pracujesz z nami

Piszemy twój list za ciebie, ale nic nie wymyślamy. Prosimy o wysłanie informacji w formularzu, który zawiera kilka pytań, takich jak: „Co zmotywowało cię do zgłoszenia się na ten kierunek?”, „Jakie istotne doświadczenie zawodowe posiadasz?” (pytanie bardzo ważne dla kierunków takich jak medycyna czy stomatologia), „Jakie są twoje hobby?” (szansa na przekazanie uczelni co osiągnąłeś poza programem szkolnym), oraz „Czy oddałeś się dokładnej lekturze związanej z tematyką kierunku?”. Twój przydzielony pisarz następnie stworzy list, który wykorzysta najlepsze informacje z twojego formularza, formując je w dokładny i przekonujący obraz, przez co prezentujesz się uczelni jako imponujący student, naprawdę zasługujący na miejsce.

Nasze różne usługi

Mamy trzy różne usługi, dostosowane do twoich potrzeb. Jeżeli wolisz napisać własny list, dokonamy dla ciebie redakcji i zapewnimy porady i zalecenia co do koniecznych zmian. Poprawimy także język listu, poprawiając płynność, prostota zrozumienia i ogólną jakość listu (usługa „Gold”). Oferujemy także usługę „Platinum”, w ramach której piszemy twój list za ciebie, w oparciu o informacje podane w formularzu, zapewniając ci gotowy tekst, który możesz wykorzystać od razu, lub samemu zredagować. Usługa „Oxbridge” to pakiet elitarny, dla osób kandydujących na najbardziej oblegane kierunki, dający ci wystarczająco wiele czasu aby zmienić i poukładać materiał, dzięki czemu wyślesz uczelni list, który pokazuje cię w najlepszym możliwym świetle jako potencjalnego studenta.

Unikatowe, pozytywne rozwiązanie

Wielu studentów skorzystało z naszych usług i są wdzięczni za wsparcie, jakie zapewniamy. Każdy list jest napisany indywidualnie, przez co nie ma szans na plagiat. Dzięki nam, twoje podanie na brytyjską uczelnię będzie tak profesjonalne, jak tylko może być, dając ci pewność, że nie da się być w lepszych rękach w tak ważnym momencie twojego życia.

Skontaktuj się

Rozpocznij swój proces rekrutacyjny już teraz i bądź w czołówce z gotowym listem motywacyjnym. 

Odwiedź www.personalstatementservice.com 

E-mail: info@personalstatementservice.com 

Lub zadzwoń pod numer 020 364 07691.